Tarihçe

2004 yılında çalışmalarına başlayan AKKA Asansör Otomasyon İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. müşteri beklentileri, kalite standartları, satış sonrası teknik servis desteği, genç ve dinamik kadrosuyla sektörün ihtiyacı olan tüm ürünleri kendi ar-ge departmanı içerisinde tasarlayarak kısa zamanda teknolojik gücünü ve kalite anlayışını ortaya koymuştur.

  • Sektörde tespit etmiş olduğu eksikler ve olması gerekenler doğrultusunda KOSGEB ,Teknopark, Tübitak ve endüstriyel uygulama projeleri gerçekleştirilmiş
  • Geniş ürün yelpazesi
  • Amacımız; içinde bulunduğumuz inovasyon çağında yenilikçi, sürekli ve üstün çözümlerin doğrultusunda müşterilerimize gelişmiş teknolojiyi kullanarak en üstün kalitede ürün sağlamaktadır.

Asansöre özel tasarlanan EKVATOR GLZR ile türkiyede asansör sektörüne farklı bir renk getirmiş olup ürün TR 2009 03729 patent numarasıya TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ tarafından koruma altında tutulmaktadırVizyon ve Misyon

Ülkemizde kalite bilincinin yerleşmesine katkı sağlamakta, kalite konusunda yapılan araştırmalara destek olmak, kalite ile ilgilenen herkesin çalışmaları sırasında karşılaştıkları problemlere çözümler getirmek ve bilgi alışverişini kolaylaştırmak için oluşturulmuş teknolojiyi yakından takip eden, geliştiren ve uygulayan bir firmayız.

  • Yüksek büyüme potansiyeli olan, elektronik sektöründe hedeflediğimiz asansör sistemlerini kendimize ait yerli üretimle gerçekleştirerek büyütmek ve bunla birlikte Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktır.
  • Sektördeki değişimleri sürekli takip eden çağdaş üretim anlayışı, pazardaki yeni taleplerin farkında olan firma yönetimi ile yerli yabancı piyasada sektörünün seçkin markalarından biri haline gelmeyi hedeflemektedir.
  • Teknoloji konusundaki gelişmelerin, ülkemizdeki kuruluşların yönetim ve kültür dokusuna uygun bir şekilde sunulmasına dikkat etmekteyiz. Her bir talebi proje anlayışı ile değerlendirerek hizmette bütünsellik sağlarız.

Vizyonumuz ise verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'de en iyisi olmayı başarıp hatayı kolaylaştırmak, zenginleştirmek ve de dünyaya örnek bir şirket olmak, ayrıca üretim teknolojilerini geliştirerek rekabet gücünü arttırmaktır. Kalitenin bir yaşam biçimi haline getirmesine uzmanlığımız ve etkinliğimiz ile liderlik etmektir

2,322

Sürücü Kartları

521

Projeler

1,463

Teknik Destek

15

Yeni Projeler

Yetenekelerimizden daha fazlasıyız

Tüm imkan ve kabileyetlerimizi kullanarak hergün yeni önceki günün üstüne koyarak ilerliyoruz.

Asansör Sürücü Kartları100%
Panolar90%
Motorlar75%
Çift Yönlü Haberleşeme Sistemi98%

Referanslar

Sektör temsilcilerin güvenini kazanmış olan firmamız, tüm paydaşlarının ihtiyaçlarına "hızlı, kaliteli ve başarılı" çözümler üretmiştir.
"Başarı asla tesadüf değildir"